Karolina Cwalina - Coach, Mentor, Ekspert Rozwoju Osobistego

Książki

Autorka bestsellera
„Wszystko zaczyna się w głowie”

Jestem autorką bestsellera „Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź!”, w którym dzielę się swoją osobistą historią oraz szeregiem porad, zadań i ćwiczeń z obszaru szeroko pojętego samorozwoju. Kontynuacja książki pod tytułem „Wszystko zaczyna się w głowie. A kończy, gdy nie działasz” pojawiła się na rynku jesienią 2019 roku. Stworzyłam też autorski planner na 2020 rok.

Kup teraz!
#girlstalk
Fot. Alina Rybacka- Gruszczyńska

Współautorka
„#Girlstalk. Dziewczyny. Rozmowy. Życie”

We współpracy z Paulą Klepacz, redaktorką naczelną magazynu Girls, stworzyłyśmy także książkę „#Girlstalk. Dziewczyny. Rozmowy. Życie”, która jest zapisem naszych rozmów z ambitnymi, silnymi, pięknymi kobietami. Obecnie pracujemy nad kolejną wspólną książką.

Kup teraz!

Współautorka
„Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, Samoświadomość, Seksualność”

Kolejna wspólna książka z Pauliną Klepacz to „ Sexy zaczyna się w głowie. Samoakceptacja, Samoświadomość, Seksualnosć”. Swoją wiedzą i doświadczeniami w tych trzech obszarach podzieliły się z nami super ekspertki. Nie zabrakło merytorycznych porad, prawdziwych historii oraz ćwiczeń, które mają na celu wzmocnić siebie.

Kup teraz!

Współautorka
„Jak zarobić pierwszy milion. Biznes od A do Z”

„Jak zarobić pierwszy milion. Biznes od A do Z” to nowoczesny poradnik, w którym znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, otwierając własną firmę – od pomysłu, przez narzędzia takie jak zarządzanie czasem, planowanie i opracowanie modelu biznesowego, po sposoby na zbudowanie silnej marki.

Znajdziesz w nim zapis naszych biznesowych myśli; naszych, czyli Karoliny Cwaliny i Marty Lech-Maciejewskiej – dwóch „ogarniaczek”, które nieraz się przekonały, że nic w życiu nie przychodzi łatwo, ale sama droga do osiągania swojego osobistego sukcesu jest bardzo interesująca i satysfakcjonująca, a efektem raz jest zwycięstwo, a raz… nauka, jak osiągnąć swój szczyt.

Kup teraz!