Karolina Cwalina - Coach, Mentor, Ekspert Rozwoju Osobistego

Karolina Cwalina-Stępniak

ECPC/PCC ICF,
Life & Business Coach & Mentor,
Certyfikowana Mentorka – International Education Society

Na co dzień pracuję i rozwijam się jako coach i mentor, ale moje działania to również wiele innych projektów, na których się skupiam i staram, aby zyskiwały na popularności ze względu na swój edukacyjny charakter.

Od 2011 roku prowadzę indywidualne sesje coachingowe i mentoringowe, warsztaty oraz występuję jako ekspert rozwoju osobistego w ramach licznych wydarzeń, szkoleń czy kampanii komercyjnych. Posiadam prestiżowy certyfikat coachingowy: PCC Professional Certified Coach oraz certyfikat potwierdzający ukończenie treningu Coaching Prowokatywny, prowadzonego przez Jaapa Hollandera, akredytowanego przez Instytut Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa oraz studiów podyplomowych Coaching Profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego, studiów The Art and Science of Coaching na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam szkolenie Psychologia dla Coachów (Wszechnica UJ), a także kurs Family Coaching pod okiem Marylin Atkinson, założycielki Erickson International College oraz propagatorki coachingu na całym świecie.

W październiku 2020 ukończyłam Szkołę Mentoringu w IBD Business School, gdzie po 96 spędzonych na sali szkoleniowej uzyskałam certyfikat potwierdzający moje kompetencje mentorskie w International Education Society.

W listopadzie 2020 otrzymałam tytuł KOBIETA ROKU GLAMOUR.

Szkoleniowiec,
mówczyni publiczna,
prowadząca warsztaty

W ramach swojej działalności pracuję nie tylko z Klientami indywidualnymi, ale także z przedsiębiorstwami. Prowadzę szkolenia, warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne dla pracowników firm oraz ich klientów. Biorę udział w kampaniach komercyjnych i projektach specjalnych. Współpracowałam z takimi firmami jak Play, Philip Morris, Reckitt Benckiser, Wirtualna Polska, BOŚ Bank, Pern, KinAds, LPP, Eurocash, Avon, GOG, British American Tabacco, ABB. Tworzę szkolenia, warsztaty i wydarzenia szyte na miarę, dostosowane formą i tematyką do potrzeb Klienta.

Specjalizuję się w zarządzaniu czasem, planowaniu i organizacji, nauce motywacji, budowie poczucie własnej wartości, definiowaniu celów i planowaniu działań w życiu prywatnym i biznesie, nauce wytrwałości, pracy w zespole i nauce przywództwa.

Organizuję wraz z biurem podróży „Zobacz Bali” wyprawy rozwojowe na Bali oraz w inne zakątki Indonezji, gdzie uczestnicy nie tylko biorą udział w merytorycznych warsztatach, czy konsultacjach, ale także spędzają wakacje życia.

2800

+godzin przepracowanych z Klientami

150

przeprowadzonych warsztatów/szkoleń

7

wyjazdów na Bali

Chief Business

Development Officer

W marcu 2020 dołączyłam do zespołu Her Impact, gdzie pełnię funkcję Chief Business Development Officer, a także mentora. Razem z Magdą Linke-Koszek współtworzę pierwszą w Polsce platformę online, która oferuje młodym kobietom spersonalizowane doradztwo zawodowe, mentoring i wspierającą społeczność. Naszym celem jest poprawa sytuacji młodych kobiet na rynku pracy.

Her Impact to również realne propozycje rozwoju kariery – oferty pracy i eventy przygotowane przez partnerów projektu – wiodące firmy na rynku, którym zależy na idei diversity i które aktywnie wspierają kobiety w swoim biznesie. Platforma jest dostępna w języku polskim i angielskim. W tworzenie aplikacji zaangażowany jest zespół ponad 50 ekspertek i ekspertów z 7 krajów, w tym doradcy biznesowi i zawodowi, psychologowie oraz socjologowie.

Twórczyni autorskiego
kanału YouTube i serii podcastów

Od kwietnia 2019 prowadzę internetowe talk show na autorskim kanale YouTube. W ramach cyklu #girlTALK rozmawiam z inspirującymi kobietami i mężczyznami – ekspertami w wielu dziedzinach związanych z biznesem, samorozwojem, życiem rodzinnym czy rozwijaniem swoich pasji. Prowadzę również serię #girlsASK, w ramach której sama lub w towarzystwie specjalistów odpowiadam na różne — nawet najbardziej kontrowersyjne — pytania.

Rozwinięciem mojego internetowego show są podcasty, w których pogłębiam wątki, na które nie starczyło czasu w odcinkach #girlTALK i #girlsASK. Podcasty dostępne są na portalu YouTube, a także na platformach Spotify i Apple Podcast.