Karolina Cwalina - Coach, Mentor, Ekspert Rozwoju Osobistego

Eventy

Pracuję również z przedsiębiorcami

W ramach swojej działalności pracuję nie tylko z Klientami indywidualnymi, ale także z przedsiębiorstwami. Prowadzę szkolenia, warsztaty, wykłady i spotkania tematyczne dla pracowników firm oraz ich klientów. Biorę udział w kampaniach komercyjnych i projektach specjalnych. Współpracowałam z takimi firmami jak Play, Philip Morris, Reckitt Benckiser, Wirtualna Polska, BOŚ Bank, Pern, KinAds, LPP, Eurocash, Avon, GOG, British American Tabacco, ABB. Tworzę szkolenia, warsztaty i wydarzenia szyte na miarę, dostosowane formą i tematyką do potrzeb Klienta.

Specjalizuję się w zarządzaniu czasem, planowaniu i organizacji, nauce motywacji, budowie poczucie własnej wartości, definiowaniu celów i planowaniu działań w życiu prywatnym i biznesie, nauce wytrwałości, pracy w zespole i nauce przywództwa.

Moim celem jest wspieranie organizacji i tworzących ją ludzi w rozwijaniu swoich skrzydeł, odnajdywaniu pasji w realizowaniu celów oraz stałym zwiększaniu skuteczności swojej pracy.

Każde nasze szkolenie to 80% ćwiczeń praktycznych i 20% esencji najważniejszej wiedzy. Stawiam wraz ze swoim zespołem na zapadające w pamięć doświadczenia i na bogactwo grupowych ćwiczeń i interakcji.

Poza najczęściej wybieraną tematyką szkoleń oferuję również przygotowanie indywidualnego programu odpowiadającego na niestandardowe potrzeby Twojej firmy.

Szkolenia biznesowe mogą stać się okazją do pogłębienia więzi w zespole, uwolnienia kreatywności i wejścia w głęboki proces zmian – zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Aby było to możliwe, organizujemy dla firm szkolenia biznesowe w formie wyjazdowej – od 2 dni wzwyż.

Istnieje również możliwość zorganizowania szkoleń w formie online, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi technologicznych, aby w skuteczny sposób zaangażować pracowników do rozwoju.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak wyglądają warunki współpracy?

Zapraszam do kontaktu