Karolina Cwalina - Coach, Mentor, Ekspert Rozwoju Osobistego

Coaching/Mentoring

Ponad 3500 godzin
przepracowanych z Klientami

Jestem doświadczonym coachem i mentorem, który przepracował ponad 2800 godzin z Klientami, wspierając ich w indywidualnym określaniu oraz osiąganiu celów osobistych i biznesowych. Coaching to proces, który pomaga w odkrywaniu wewnętrznych zasobów, uruchamianiu najwyższego potencjału. Moim głównym celem jest wzmocnienie Klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby.

Nie ma ludzi bez potencjału

Jednak wielu jeszcze nie odkryło swoich najbardziej wartościowych i wartych pielęgnowania cech. A może po prostu nie wiedzą, jak je wykorzystać w drodze do sukcesu. Coaching to metoda, która pozwoli uwierzyć, że wszystkie narzędzia potrzebne do realizacji celów znajdują się w Tobie.

Nie wiesz, co naprawdę może dać Ci pełną satysfakcję życiową? A może masz sprecyzowane plany, marzenia, ale brak Ci motywacji do ich osiągnięcia? Nie wiesz, jak krok po kroku realizować cel? Jak efektywnie zarządzać swoim czasem, skuteczniej się komunikować? Jak połączyć życie prywatne i ambicje zawodowe? A może wiele już masz na swoim koncie, ale wciąż czujesz apetyt na więcej?

Naucz się słuchać siebie. Określ, czego naprawdę chcesz i jak krok po kroku to osiągnąć.

Dzięki coachingowi:

  • poszerzysz samoświadomość,
  • dotrzesz do swojego największego potencjału,
  • odkryjesz, co jest dla Ciebie naprawdę ważne,
  • sprecyzujesz swoje cele,
  • stworzysz plan oraz strategię działania,
  • będziesz krok po kroku realizowała swój cel,
  • zyskasz motywację do pracy,
  • nauczysz się wytrwałości.

Kiedy zatem mentoring?

Mentor to osoba, która może udzielać rad, wskazywać kierunki rozwoju. Zazwyczaj ma wiedzę w konkretnej dziedzinie i na jej podstawie proponuje konkretne rozwiązania swojemu mentee. Mentoring zazwyczaj opiera się na nauce lub doskonaleniu konkretnych umiejętności i jest nastawiony na efekt. Dobrze sprawdza się, kiedy ma się jasno określone priorytety i oczekiwania.

Coaching lepiej sprawdza się w przypadku osób poszukujących swojej ścieżki, chcących uspójnić swoje działania, spojrzeć na nie z szerszej perspektywy oraz otwartych na nieszablonowe, twórcze rozwiązania.

Procesy zazwyczaj składają się z 3,6,9 sesji, które odbywają się w 2-3 tygodniowych odstępach czasowych. Czas trwania: 60 minut.

Pomiędzy możliwy jest kontakt, aby Klient czuł wsparcie w procesie swojej zmiany.

PROCESY MOGĄ BYĆ PROWADZONE ONLINE.

Umów się na pierwsze spotkanie w formie Konsultacji, które pokaże nam wspólnie, w jakim punkcie jesteś, czego potrzebujesz i jaka praca będzie Tobie potrzebna do wykonania, w celu realizacji, swoich zamierzonych planów.

Napisz do mnie!